Płytki
Dodaj swojemu mieszkaniu  elegancji wybierając czarne płytki

Dodaj swojemu mieszkaniu elegancji wybierając czarne płytki

Czarny kolor kojarzy nam się z elegancją i wyrafinowaniem. Możemy również użyć stylowych płytek w kolorze czarnym do wykończenia naszych wnętrz w domu czy biurze. Czarne płytki lub czarno-białe płytki podłogowe można położyć w wielu miejscach w domu. Gres może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, jeśli jest opisany jamo mrozoodporny. Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie płytek w domu i biurze, są one trwałe i uniwersalne, możemy je położyć na ścianach czy podłogach.

Gdzie można położyć czarne płytki

Jeśli masz przestronną kuchnię z jadalnią, czarne płytki podłogowe imitujące marmur mogą wyglądać naprawdę niesamowicie. Takie eleganckie płytki mogą całkowicie zmienić wygląd twojej kuchni. Salon również może świetnie wyglądać z czarnymi podłogami wyłożonymi kafelkami. Czarna podłoga sprawia, że każde pomieszczenie wygląda ciekawie i atrakcyjnie. Dodatkowo monochromatyczne kolory świetnie wpasują się w pomieszczenia o minimalistycznym i surowym wystroju. Płytkami o wyglądzie czarnego marmuru możemy również udekorować łazienki, szczególnie pięknie prezentują się takie płytki w połączeniu z białymi.

Na podłogi warto wybierać płytki gresowe odporne na ścieranie i antypoślizgowe. Szczególną uwagę zwracamy przy wyborze płytek podłogowych do łazienki, kuchni czy przedpokoju, ponieważ będą miały kontakt z wilgocią. Czarny kolor płytek nadaje podłodze wspaniały wygląd, pomieszczenia nabierają uroku, wytworności i elegancji, zwłaszcza gdy płytki mają połysk na swojej powierzchni. Możemy jednak wybrać płytki polerowane lub matowe, szczególnie do większych pomieszczeń.

Gresowe płytki o wyglądzie marmuru nie wymagają żadnej konserwacji, co czyni je idealnym rozwiązaniem do domu. Możesz wybrać takie płytki na ściany i podłogi, aby całkowicie zmienić klimat w pomieszczeniu, dodać mu niepowtarzalnego charakteru. Piękne czarne płytki kupisz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/BARRO/6521. Kiedy instalujesz czarne płytki w łazience, upewnij się, że ma ona dobre oświetlenie, w przeciwnym razie pomieszczenie wyda się mniejsze niż w rzeczywistości. Płytki Barro wyglądające jak czarny marmur znajdziesz w wielu rozmiarach, dobierz je do wielkości pomieszczenia.